STRONA GŁÓWNA
sobota, 21 lipca 2018

Menu

KONTAKT

Znajdż Nas na Facebooku

Federacja Funduszy Lokalnych

Organizacja Pożytku Publicznego

Działaj lokalnie

ARF w Polsce

PAFW

Fundujesz

Mazowsze lokalnie

RCEE Płock

ZIARNO

ZIELONA SZKOŁA

Zielona Lekcja

Ostrowy

Belfer

ESKA

Tygodnik Płocki


Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce

W dniu 20.06.2006r. Zarząd Sieci Funduszy Lokalnych w Polsce przyjął w poczet członków
- Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej "Młodzi Razem"

Certyfikat

Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej "Młodzi Razem" w marcu 2008r. dołączył do  Federacji  Funduszy Lokalnych w Polsce, która działa na rzecz wzmacniania lokalnych społeczności w Polsce.http://www.ffl.org.pl

Celem Federacji jest wymiana informacji i doświadczeń, realizacja wspólnych działań i pomoc w realizowaniu zamierzeń dobroczynnych darczyńców, popularyzacja idei Funduszy Lokalnych i współpraca w zakresie promocji filantropii w Polsce.

W ramach  projektu "Change comes from the bottom up - community foundations’ in 25 years of building civil society" Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce stworzyła komplet materiałów promocyjnych - książeczkę i krótki film.

Książka do pobrania: pobierz pdf ...

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=nNJAAwfLgR8


 

W skład Funduszu wchodzą: Poseł na Sejm RP - Piotr Zgorzelski, Stowarzyszenie Ekologiczno – Kulturalne „ZIARNO” w Grzybowie, Firma „PLUS”, Gminny Ośrodek Kultury w Sannikach i Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku.

Nasza działalność wspierana jest ze środków: Levi Strauss Poland Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego w Płocku, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Samorządu Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego FIO.